Хуст розгромив Металург, а Чернігів відігрався з 0:2 за п'ять хвилин: турнірна таблиця групи вибування Першої ліги

954
2 голоси
Металург Запоріжжя. Фото: Google
У матчах першого туру Першої ліги України в рамках групи вибування Чернігів та Поділля розписали результативну нічию, а Хуст обіграв запорізький Металург.

Сьогодні, 23 березня, відбулося два матчі першого туру Першої ліги України в рамках групи вибування.

У першому поєдинку дня зустрічалися Чернігів та хмельницьке Поділля.

Гості впевнено вели у рахунку після першого тайму, проте у другій половині господарі за п'ять хвилин зуміли здійснити камбек.

Перша ліга України. Група вибування. Перший тур

Чернігів – Поділля – 2:2

Голи: Кривобороденко, 65, Федосов, 70 – Боженар, 6, Оробець, 20

У другому матчі сьогоднішнього ігрового дня запорізький Металург приймав Хуст.

Господарі активніше розпочали гру і першими зуміли відкрити рахунок, проте гості через хвилину відновили статус-кво.

У другому таймі Хуст забив ще тричі та здобув впевнену перемогу.

Металург Запоріжжя – Хуст – 1:4

Гол: Васильченко, 20 – Шевчук, 21, Новіков, 48, Чабан, 73, Гарнага, 75