Невдале повернення Мудрика: Челсі програв Ноттінгему – у Почеттіно лише одна перемога в АПЛ

418
Михайло Мудрик. Фото: Google
В четвертому турі англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі примудрився програти одному з потенційний аутсайдерів АПЛ Ноттінгем Форесту (0:1).

Після вимученої перемоги в Кубку футбольної ліги над Вімблдоном (2:1), вболівальники лондонського Челсі сподівалися побачити перемогу своїх улюбленці і в грі АПЛ. Суперник був підходящий. На папері хлопці Маурісіо Почеттіно мали без проблем перемагати скромний Ноттінгем Форест.

Але, саме «лісники» тріумфували на полі «Стемфорд Брідж». І знову «сині» самі собі, як-то кажуть привезли.

На початку другого тайму Бен Чілвелл завозився з м’ячем в центрі поля, його обікрали і Тайво Авонії та Ентоні Еланга змитукували на двох. Останній вийшов тет-а-тет з Робертом Санчесом і впевнено переграв його.

На 77-й хвилині гри на полі з'явився Михайло Мудрик, але і старань українця виявилося замало, щоб вирвати для Челсі бодай нічию.

Англія. Прем’єр-ліга.

4-й тур

Челсі – Ноттінгем Форест 0:1 (0:0)

Гол: Еланга, 48.

• В 5-му турі АПЛ Челсі поїде в гості до Борнмута. Гру заплановано на 17 вересня.
  • Після гри з Ноттінгемом команда Маурісіо Почетіно, маючи чотири очки в активі, посідає 11 місце в турнірній таблиці АПЛ.