Колишній гравець збірної України дебютував за новий клуб у Європі: як зіграла команда ексхавбека Динамо

98
Ігор Харатін. Фото: ДАК 1904
Експівзахисник національної команди України Ігор Харатін провів свій перший поєдинок у складі словацького ДАКа 1904 в рамках чемпіонату країни проти Жиліни (1:1).

Ігор Харатін, який взимку змінив польську Легію та ДАК 1904, дебютував у першості Словаччини. Сталося це у грі 22-го туру у протистоянні із Жиліною. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Відзначимо, що у складі ДАК 1904 виступає Тарас Качараба, який також вийшов із перших хвилин на поле.

Зустріч для команди наших співвітчизників розпочалася невдало – ДАК 1904 швидко пропустив. Сауер відзначився за гостей на шостій хвилині поєдинку.

Харатіна замінили у перерві, тому відігравши один тайм, він з лави для запасних спостерігав, як на 57-й хвилині Рамадан зрівняв рахунок.

Чемпіонат Словаччини, 22-й тур

ДАК 1904 - Жиліна - 1:1

Голи: Рамадан, 57 - Сауер, 6

• Качараба провів вже п'ятий поєдинок у складі ДАК 1904, не відзначившись результативними діями.
  • Попереднім клубом Харатіна була польська Легія, за яку в цьому сезоні він провів один матч. Гравець покинув команду на правах вільного агента.
  • Півзахисник є вихованцем Динамо, якому належав з 2004 по 2016 рр. За першу команду біло-синіх провів один матч.
  • Також у його активі у період з 2020 по 2021 рр. чотири гри у складі національної збірної України.
  • ДАК 1904 посідає четверте місце в турнірній таблиці. Відставання від лідируючого Слована із Братислави становить 20 очок.