Вестерло з Сидорчуком поступився конкуренту: відома оцінка українського хавбека в матчі чемпіонату Бельгії

67
Сергій Сидорчук. Фото: Google
Вестерло, за який виступає український півзахисник Сергій Сидорчук, мінімально поступився Шарлеруа в матчі 28-го туру чемпіонату Бельгії. Відома оцінка за поєдинок нашого співвітчизника.

У поєдинку 28-го туру чемпіонату Бельгії Вестерло вдома приймав Шарлеруа. Українець Сергій Сидорчук вийшов у старті своєї команди, але не зумів їй допомогти досягнути позитивного результату – поразка з рахунком 0:1.

Єдиний у матчі гол для гостей забив івуарійський хавбек Парфе Гіагон на 65 хвилині матчу.

Сидорчук провів на полі 81 хвилину, після чого був замінений. Український хавбек не вразив своєю грою та отримав від статистичного порталу Sofascore одну з найнижчих оцінок у своїй команді – 6.8. Нижче заробили тільки голкіпер (6.3) та нападник (6.7).

Чемпіонат Бельгії. 28-й тур, 1 березня

Вестерло – Шарлеруа – 0:1

Гол: Парфе Гіагон, 65

• Незважаючи на поразку, Вестерло замикає топ-10 ліги, маючи в активі 29 очок після 28 матчів. Шарлеруа скоротив відставання від команди Сидорчука до одного пункту.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах Сидорчук провів за бельгійців 29 матчів, забив два голи та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює футболіста у 2.2 мільйони євро.