Заявка збірної України на Олімпіаду: відомо, чи планує Ротань викликати лідерів національної команди

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
1855
0 голосів
Заявка збірної України на Олімпіаду: відомо, чи планує Ротань викликати лідерів національної команди
Молодіжна збірна України U-21. Фото: Google
В олімпійській збірній України не варто чекати на лідерів національної команди Андрія Ярмоленка, Олександра Зінченка, Віктора Циганкова та інших гравців, які старше 23 років.

Влітку 2024 року відбудеться футбольний турнір в рамках Олімпіади. Незважаючи на те, що можна заявити трьох гравців, які старші 23 років, у складі олімпійської збірної України не очікується присутність провідних гравців національної команди.

«Не думаю, що у квоту трьох гравців поза віком тренер обиратиме Ярмоленка, Довбика, Циганкова чи Зінченка. Вибір буде серед тих, хто вже за віком не підходить, але вони пройшли цей шлях та вибороли путівку на Олімпіаду. Той самий Артем Бондаренко.

Я знаю, що Ротань розглядає можливість запрошення лише тих гравців поза віковим лімітом, які брали участь у боротьбі за вихід на Ігри. Ті хлопці, які на Євро U-21 могли грати, але за віком на Олімпіаду не проходять», – сказав Ігор Циганик в ефірі FootballHub.

  • Молодіжна збірна України вперше в історії пробилась на Олімпіаду, де буде виступати під керівництвом головного тренера Олександрії Руслана Ротаня.
  • Олімпіада-2024 пройде з 26 липня по 11 серпня. На ній зіграють 16 футбольних збірних.
  • Жеребкування групового етапу Олімпіади пройде, у середу, 20 березня.
X