Мессі врятував Інтер Майамі з Кривцовим у складі від поразки: відео голів матчу МЛС

171
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Інтер Маямі завдяки голу Ліонеля Мессі вирвав нічию у Лос-Анджелес Гелаксі (1:1). Українець Сергій Кривцов вийшов у старті та провів повний поєдинок в рамках МЛС.

У понеділок, 26 лютого, Інтер Маямі на виїзді зіграв проти Лос-Анджелес Гелаксі у матчі МЛС у нічию з рахунком 1:1.

Український центральний захисник гостей Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі усі 90 хвилин гри.

У першій половині гри вболівальники так і не побачили голів. Але у середині другого тайму господарі поля порадували свої фанатів – гол до свого активу записав Йовелічіч.

Врятував команду Кривцова від фіаско на другій доданій хвилині поєдинку результативний удар Мессі.

Відзначимо, що у Гелаксі було вилучено Дельгадо.

МЛС.

Лос-Анджелес Гелаксі – Інтер Маямі – 1:1

Голи: Йовелічіч, 75 – Мессі, 90+2

Вилучення: Дельгадо, 87

• Після цього матчу Інтер Маямі йде першим в турнірній таблиці, маючи чотири бали в активі.
  • Лос-Анджелес Гелаксі посідає шосте місце у Західній конференцій з одним очком.
  • В наступному поєдинку другого березня Інтер вдома зустрінеться з Ордандо.
  • Кривцов в нинішньому сезоні провів два матчі у стартовому складі.