Борнмут мінімально поступився Манчестер Сіті: Забарний не допоміг Зінченку в боротьбі за чемпіонство

382
Ілля Забарний. Фото: Борнмут
Відбувся поєдинок в рамках 26-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Манчестер Сіті та Борнмут, за який виступає український легіонер Ілля Забарний.

Сьогодні, 24 лютого, відбувся матч 26-го туру чемпіонату Англії. Борнмут, за який виступає Ілля Забарний, у домашньому поєдинку поступився чинному переможцю АПЛ – Манчестер Сіті.

Підопічні Пепа Гвардіоли підтвердили статус фаворита вже всередині першого тайму – Філ Фоден відкрив рахунок на 24-й хвилині.

У другому таймі Борнмут дещо зумів вирівняти гру, проте так і не зрівняв рахунок. 1:0 – перемога Манчестер Сіті, який продовжує боротьбу за чемпіонство.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок.

Чемпіонат Англії. 26-й тур

Борнмут – Манчестер Сіті – 0:1

Голи: Фоден, 24

24 лютого. 19:30. Борнмут. Стадіон «Дін Курт»

• Ілля Забарний провів за Борнмут у поточному сезоні 29 матчів у всіх турнірах, але не відзначився результативними діями.
  • Контракт українського захисника з англійським клубом дійсний до червня 2028 року.
  • Статистичний портал Transfermarkt оцінює 21-річного українця в 25 мільйонів євро.
  • Борнмут має в своєму активі 28 очок і посідає 14 місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі команда українця 3 березня поїде в гості до Бернлі. Матч розпочнеться о 15:00 за київським часом.