Мессі і Суарес допомогли забити, а Кривцов – не пропустити: відеоогляд стартового матчу Інтера Маямі в MLS

490
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
32-річний український захисник Сергій Кривцов взяв участь у поєдинку Інтера з Маямі проти Реала Солт Лей. Гра завершилась перемогою господарів з рахунком 2:0.

Інтер Маямі в стартовому матчі регулярного сезону МЛС зустрівся з Реалом Солт Лейк та здобув перемогу.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли український захисник Сергій Кривцов та ексзірки Барселони Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс, Луїс Суарес і Жорді Альба.

Перша половина гри пройшла за домінування Інтера Маямі. Рахунок було відкрито на 39-й хвилині – Ліонель Мессі віддав асист на Роберта Тейлора.

У другому таймі Реал Солт Лейк зумів перехопити ініціативу, проте не зумів реалізувати свої моменти.

А ось Інтер Маямі зміг розпорядитися своїм моментом – Дієго Гомес забив другий гол у ворота гостей після гольової передачі Луїса Суареса.

Зазначимо, що від порталу статистики WhoScored Сергій Кривцов отримав оцінку 7,8, а SofaScore оцінив гру українця в 8,2 балів – одні з найкращих балів в команді.

Футбол. Північна Америка. МЛС

Інтер Маямі – Реал Солт Лейк – 2:0

Голи: Тейлор, 39, Гомес, 83

22 лютого. 03:00. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• Наступною грою флоридської команди стане матч МЛС проти Лос-Анджелес Гелаксі. Поєдинок заплановано на 26 лютого. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У минулому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер 37 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол, одна результативна передача.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.