Тренера-уродженця України підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх футболістів: він втік з-під арешту

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
196
1 голос
Тренера-уродженця України підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх футболістів: він втік з-під арешту
Ласло Немеш. Фото: Google
Управління поліції угорського міста Вашарошнамень видало ордер на арешт Ласло Немеша через втечу з-під домашнього арешту. 54-річного уродженця українського міста Берегове, підозрюють у розбещенні неповнолітніх.

54-річному уродженецю міста Берегове, що на Закарпатті, Ласло (Василь на український манер) Немешу загрожує до 15 років позбавлення волі.

Пана Немеша підозрюють у дуже тяжкому злочині – ґвалтував дітей у футбольній академії в угорському місті Тарпа, в якій він працював тренером та лікарем-масажистом.

Немеша вже допитувала поліція як підозрюваного в сексуальному насильстві над особою, яка перебувала під її наглядом та не досягла 18 років, а тому не могла захистити себе.

За інформацією угорського видання Blikk, розпещеним дітям було лише 14 років. 

Під час скоєння злочинів Немеш ночував на базі спортивного клубу в сусідньому місті, де йому було доручено нагляд і супровід 42 українських дітей з Закарпаття.

«Однієї ночі в листопаді 2022 року підозрюваний вчинив статевий акт зі сплячим неповнолітнім хлопчиком. Через кілька днів він зробив те саме з іншим неповнолітнім хлопцем. Ці дії були повторені в листопаді 2022 року.

Чоловік перебував під арештом з 6 грудня 2022 року до 7 листопада 2023 року, а потім суд призначив за ним кримінальний нагляд, тобто він не мав права залишати закріплене за ним місце. Підозрюваний цього не виконав, оскільки 19 листопада 2023 року зник у невідомому напрямку. Зараз він перебуває під слідством за втечу з-під арешту», – сказав речник прокуратури області Саболч-Сатмар-Берег Ласло Сіладі.

  • Під час домашнього арешту брат Немеша орендував у Тарпі нерухомість, яку йому не дозволяли залишати.
  • Він повинен був щотижня з’являтися в поліцію, але замість цього втік. Можливо, в рідне українське місто Берегове.
X