Гольова помилка та відбитий пенальті: португальська преса оцінила гру Трубіна у розгромному матчі Бенфіки

932
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Вчора, 18 лютого, Бенфіка з Анатолієм Трубіним у складі в рамках 22-го туру чемпіонату Португалії розгромила Візелу з рахунком 6:1. Український воротар отримав оцінку своєї гри від місцевої преси.

У неділю, 18 лютого, Бенфіка знищила Візелу (6:1) у 22-му турі чемпіонату Португалії.

▶️ Відео помилки Трубіна та моменту з відбитим пенальті дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Анатолій Трубін у цьому поєдинку спершу «привіз» гол у власні ворота, а наприкінці гри парирував удар з пенальті, що відзначила місцева преса.

A Вola – 6/10

У першому таймі Трубін був глядачем, а в другому вийшов на поле, щоб розмазати фарбу, подарувавши Візелі гол. Але він не здригнувся, коли його знову попросили втрутитися ногами. Потім він відбив пенальті, пролетівши ліворуч, і знову завадив Есенде забити гол на 83-й хвилині, завдяки котячому сейву.

Maisfutebol

Він припустився незвичної помилки, можливо, через самовпевненість, але потім показав, що є воротарем великої команди: взяв себе в руки, відбив пенальті Ессенде і вдруге вийшов з козирями проти нападника.

• Трубін у поточному сезоні зіграв за «орлів» у 31 матчі: 27 пропущених голів, 11 матчів «на нуль».
  • Бенфіка займає першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Португалії, маючи 55 очок.
  • Наступний матч команда українця проведе у раунді плей-оф Ліги Європи проти Тулузи. Початок гри – 19:45 за Києвом.