Український тренер дебютував у європейській команді: він програв фахівцю, який очолював чотири клуби УПЛ

341
2 голоси
Олександр Бабич. Фото: ФК Пірін
У суботу, 17 лютого, Олександр Бабич дебютував на чолі Піріна у домашньому поєдинку проти Левскі (1:2) у рамках 21-го туру чемпіонату Болгарії.

Український тренер Олександр Бабич із поразки від Левскі (1:2) у 21-му турі першості Болгарії дебютував на чолі Піріна.

Рахунок у грі вже на сьомій хвилині відкрив нападник Левскі Марін Петков. Пірін відповів доволі швидко, зрівнявши рахунок через вісім хвилин – гол на рахунку Уго Комано.

На 34-й хвилині захисник Левскі Хосе Кордоба був напряму вилучений з поля та залишив свою команду в меншості. Однак це не завадило гостям знову вийти вперед. Переможний гол «у роздягальню» забив Рікардіньо.

Пірін – Левскі – 1:2

Голи: Комано, 16 – Петков, 7, Рікардіньо, 40

Вилучення: Кордоба, 34

• Зазначимо, що головним тренером Левскі є Ніколай Костов, який раніше очолював в Україні донецький Металург (2008-2010), Карпати (2012-2013), Таврію (2014) та кам'янську Сталь (2017-2018);
  • Пірін посідає 14-ту сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі 16 очок;
  • Наступну гру у рамках національної першості команда проведе 23 лютого в гостях проти Ботева.