Камбек з переможним голом зіркового футболіста, що поборов рак: відбувся фінал Кубка Африканських Націй

425
Себастьян Алле. Фото: АР
У неділю, 11 лютого, відбувся фінал Кубка Африканських Націй-2024, у якому Кот-д’Івуар здобув вольову перемогу над Нігерією із рахунком 2:1. Переможний гол забив Себастьян Алле.

Кот-д’Івуар обіграв Нігерію (2:1) у фіналі Кубка Африканських Націй-2024.

Рахунок у грі на 38-й хвилині відкрили саме «суперорли» силами Троста-Еконга Вільяма.

В другому таймі на 62-й хвилині цифри на табло зрівняв Франк Кессьє, який відзначився з паса Сімона Адінгри. На 81-й хвилині поєдинку перемогу для івуарійців вирвав Себастьян Алле, кому асистував той таки Адінгра.

Нігерія – Кот-д’Івуар – 1:2

Голи: Вільям, 38 – Кессьє, 62, Алле, 81

• Раніше збірна Кот-д'Івуару ставала переможцем Кубка Африки у 1992 та 2015 роках. Стільки ж перемог у Нігерії. Найбільше трофеїв має Єгипет – сім;
  • Автор переможного голу – 29-річний нападник дортмундської Боруссії Алле – перед широкою публікою відомий як футболіст, який зумів побороти рак у 2022 році;
  • Третє місце на турнірі посіла збірна ПАР, яка обіграла у матчі за бронзу ДР Конго (0:0, по пен. 6:5).