Екснападника Карпат та Севастополя вигнали з європейського клубу, який він вивів до еліти: тренер відреагував

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
862
0 голосів
Екснападника Карпат та Севастополя вигнали з європейського клубу, який він вивів до еліти: тренер відреагував
Сергій Кузнецов. Фото: Google
Українця Сергія Кузнецова звільнили з посади головного тренера в угорському Діошдьорі. Фахівець не став розкривати причину дострокового розірвання контракту.

Одразу по завершенню зимової паузи в угорському елітному чемпіонаті без головного тренера залишився один з середняків першості Діошдьор (ДВТК).

Останні півтора року головною командою цього клубу керував добре відомий в Україні Сергій Кузнецов, якого чудово мають пам'ятати фанати львівських Карпат, харківського Металіста, Ворскли та ще кількох клубів.

«Я не можу розповісти подробиць. В мені немає жодної образи, команда і сім'я ДВТК завжди будуть займати особливе місце в моєму серці, оскільки я отримав багато як в професійному, так і в особистому плані. Я бажаю їм всього найкращого в майбутньому.

Робота в Дьошдьорі і те, що сталося, зробило мене і моїх асистентів набагато сильнішими, кожен знає свою роботу професійно», – сказав Кузнецов в інтерв'ю угорському порталу Nemzetisport.hu.

  • Сергій Кузнецов очолив Діошдьор в сезоні 2021/2022 за підсумками якого вивів команду з другого за силою дивізіону Угорщини в елітний.
  • Після 19-ти турів ДВТК має в активі 25 очок та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці.
  • Сьогодні, 8 лютого, Дьошдьор на виїзді зіграє проти Кечкемета.
  • За час професійної ігрової кар'єри в Україні Кузнецов грав за Карпати зі Львова, Ворсклу, харківський Металіст, Іллічівець, Говерлу, Балкани та Севастополь.