Dendi знов не зіграє на The International: команда українця не пройшла до головного турніру з Доти

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
819
0 голосів
Dendi знов не зіграє на The International: команда українця не пройшла до головного турніру з Доти
Dendi. Фото: NAVI
Кіберспортивна команда Данила Dendi Ішутіна з Доти знову не змогла кваліфікуватися до головного турніру – The International. Dendi пропустить TI вже шостий рік поспіль.

B8, команда українського кіберспортсмена Данила Dendi Ішутіна, не зуміла кваліфікуватися до головного турнір з Dota 2 – The International.

B8 грала в регіоні Північної Америки. Команді вдалося вийти до гранд-фіналу закритої регіональної кваліфікаціі, але там Денді і компанія поступилися Nouns 0:3, втративши шанси на вихід на TI12.

За B8 також грали українці Алік V-Tune Воробей, Денис StoneBank Корж, Іван Kidaro Бондарев та болгарин Ніколай CTOMAHEH1 Калчев.

Dendi пропустить TI вже шостий рік поспіль.

  • На The International зіграють 20 команд. 12 з них вже отримали прямі путівки за підсумками DPC-сезону: Team Liquid, Gaimin Gladiators, Tundra Esports, 9Pandas, Evil Geniuses, PSG.LGD, Shopify Rebellion, Talon Esports, beastcoast, Team Spirit, TSM, BetBoom Team.
  • Ще вісім команд визначаться за підсумками кваліфікації у шести регіонах. Nouns вже пройшли. Також путівку отримала команда Azure Ray з Китаю.
  • The International цього року відбудеться у Сіетлі з 12 по 29 жовтня. Чинний переможець TI – Tundra Esports, яка минулого року обіграла у гранд-фіналі Team Secret (3:0).
X