Lazer Cats попрощалися з двома гравцями: ще один перебуватиме на лаві запасних

Ілля Деулін Ілля Деулін
172
Lazer Cats попрощалися з двома гравцями: ще один перебуватиме на лаві запасних
Євгеній Munch Лутченко та Микита Hkta Рева. Фото: Lazer Cats
В кадрових змінах намагається знайти вирішення проблеми стрімкого падіння в рейтингу HLTV команда CS:GO Lazer Cats, яка з липня втратила аж 80 позицій.

Lazer Cats попрощалися з двома гравцями. Стан «котів» залишили Євгеній Munch Лутченко та капітан Микита Hkta Рева, про що йдеться у заяві клубу на сторінці у Instagram:

«Хлопці проявили наснагу та були важливою частиною нашого розвитку. Lazer Cats вдячні за сумлінну працю від самого заснування нашої команди. Ми бажаємо Євгену та Микиті успіху в майбутніх проектах. Ми завжди шукаємо шляхи до розвитку та аналізу своїх дій в поточних результатах».

Також у Lazer Cats прийняли рішення відправити на лаву запасних гравця Михайла svemyy Сверчкова.

  • Клуб продовжує робити перестановки на різних посадах. Після швидкого розвитку на старті команда стикнулася з рядом проблем.
  • Після цього з її лав пішов головний тренер і був замінений один з гравців. Також на посаду CEO прийшов Олексій Малецький.
  • Втім, це не допомогло врятувати Lazer Cats від стрімкого падіння в рейтингу HLTV. Команда, яка в липні була в світовому топ-100, нині займає аж 179 місце.