«Це точно не те, чого я б хотів»: промоутер Усика висловився про можливе президентство боксера

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
285
0 голосів
«Це точно не те, чого я б хотів»: промоутер Усика висловився про можливе президентство боксера
Олександр Усик та Олександр Красюк. Фото: Google
Промоутер чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика Олександр Красюк точно не уявляє роботу зі своїм клієнтом в політиці, але щодо боксера він не такий категоричний.

Олександр Красюк, який є промоутером чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика, прокоментував можливу роботу зі своїм клієнтом у політиці. Наприклад, боксер стане президентом, а промоутер – керівником Офісу президента:

«Я у найстрашніших нічних жахах такого собі не уявляю. Просто робити щось добре для людей, робити це від чистого серця, виконуючи свої обов'язки - так. Але політика - за себе кажу - точно не те, чого б я хотів».

Щодо самого Усика він не такий категоричний:

«Це йому треба адресувати питання. Не знаю. Поки що це має раптовий вигляд. А що буде через 10-20 років, чи захоче він стати президентом України, чи просто політичною фігурою. Можливо, не захоче. 

Можливо, справді захоче працювати з молоддю, передавати їй свої знання. Можливо, захоче стати успішним бізнесменом, який проінвестує свої кошти в різні напрямки та буде керувати цим бізнесом. Не знаю», – наводить слова Красюка в інтерв’ю YouTube-каналу Тайк Майсон сайт 24boxing.

Усик нині готується до бою з Даніелем Дюбуа, який відбудеться 26 серпня у польському Вроцлаві.

X