«Був час, коли я її мало не втратив»: одкровення Усика про своє сімейне життя

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
532
0 голосів
«Був час, коли я її мало не втратив»: одкровення Усика про своє сімейне життя
Олександр та Катерина Усики. Фото: Instagram К. У
За своєю дружиною Катериною Олександр Усик познайомився давно. Був момент, коли боксер її ледь не втратив, але згодом вона допомогла йому стати тим, ким він є зараз.

Боксер Олександр Усик розповів, як ледь не втратив свою дружину Катерину. За словами Усика, одного разу він захотів змінити своє оточення, яке заважало його розвитку:

«В якийсь момент я зрозумів, що люди біля мене, яких я вважав друзями, не дозволяють мені рухатися вперед. І я не сказав, що вони погані, а я хороший. Я просто сказав, що йду туди, і якщо ви теж хочете йти, то давайте рухатися разом. Мало хто пішов зі мною. Ніхто».

Боксер також зізнався про свою мрію:

«Коли молоді хлопці мого віку гуляли і насолоджувалися теплим літом, я вмирав в залі. Я не тусувався з дівчатами, не кайфував. Я дружив з дівчиною на ім'я Катерина. Я мріяв, що це буде моя дружина, і у нас буде багато дітей. Так сталося, але був час, коли я її мало не втратив».

Наостанок в інтерв’ю YouTube-каналу Queensberry Promotions Усик розповів, що багато що переосмислив:

«Можливо, це тоді було через мого марнославства, але я поміняв своє ставлення до життя. Я сказав, що з цією дівчиною проживу все життя, і у нас буде багато дітей, а потім багато онуків. Та дівчина, а сьогодні моя дружина Катерина Михайлівна, допомогла мені стати тим, ким я є зараз».

  • Як зізнавався боксер в одному з інтерв'ю, в 2006 році, коли Усику було 19 років, він посварився з Катериною та пара вирішила розійтися, але у 2009 році вони одружилися.
  • Нині сім'я виховує трьох дітей: Єлизавету, Кирила та Михайла.
  • Усик нині готується до бою з Даніелем Дюбуа, який пройде 26 серпня у Вроцлаві.
X