IBF готова санкціонувати наступний бій Усика: відомо, хто стане опонентом українського боксера

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
602
0 голосів
IBF готова санкціонувати наступний бій Усика: відомо, хто стане опонентом українського боксера
Олександр Усик. Фото: EPA
Як мінімум один обов’язковий захист чекає на Олександра Усика, щоб українець міг стати абсолютним чемпіоном світу. На заваді цьому званню може стати хорват Філіп Хрговіч.

Для того, щоб стати абсолютним чемпіоном світу, боксер Олександр Усик після перемоги над Даніелем Дюбуа має провести ще як мінімум один обов’язковий захист титулу.

На цей раз – з хорватом Філіпом Хрговічем, який є обов’язковим претендентом на даний титул. IBF готова санкціонувати даний бій.

Як повідомляє портал Boxing Scene, таке рішення було прийнято через те, що на думку IBF бій за звання абсолютного чемпіона є дуже малоймовірним найближчим часом.

  • Хрговіч став обов’язковим претендентом після перемоги над Жілей Чжаном в андеркарді бою Усика та Ентоні Джошуа 20 серпня минулого року.
  • Припускалося, що українець може провести бій проти Тайсона Ф’юрі, але той 28 жовтня боксуватиме з ексчеміпоном UFC Френсісом Нганна.
  • Також зазначається, що британець може провести бій з переможцем пари Усик – Хрговіч, але все залежатиме від домовленості промоутерів.
X