Чи піддавався Ф’юрі Нганну через Усика? Промоутер Тайсона дав однозначну відповідь

Ілля Деулін Ілля Деулін
126
Чи піддавався Ф’юрі Нганну через Усика? Промоутер Тайсона дав однозначну відповідь
Тайсон Ф'юрі та Франсіс Нганну. Фото: Getty Images
За словами промоутера Тайсона Ф'юрі – Френка Уоррена, боротьба його клієнта з Франсісом Нганну була чесною, про що свідчить нокдаун у третьому раунді.

Промоутер Тайсона Ф'юрі Френк Уоррен прокоментував закиди щодо того, що його клієнт не показав себе з кращого боку в бою з Франсісом Нганну в контексті прийдешнього абсолютного поєдинку в хевівейті з Олександром Усиком.

Уоррен всі такі заяви відкидає:

«Що за дурниці? В якому місці все було підлаштовано, якщо Тайсон опинився всього в одній-двох секундах від дострокої поразки, коли його відправили в нокдаун у третьому раунді? Де було підлаштовано, якщо йому довелося докласти максимальних зусиль, щоб здобути заслужену перемогу?»

Промоутер Ф'юрі зазначив, що команда Тайсона знала про можливості Нганну:

«Весь цей ідіотизм йде в основному від тих ж людей, які до бою казали, що це фарс, цирк для чемпіона світу в суперважкій вазі – прийняти поєдинок з Нганну, який він легко виграє так, як захоче. Ми знали, що Нганну стане складним суперником з величезною ударною та фізичною силою».

Наостанок у коментарі Daily Mail Уоррен заявив, що британець виграв цей бій чесно:

«Будь-хто, хто має хоч найменше уявлення про те, як оцінюється поєдинок, знає, що Ф'юрі переміг, незважаючи на непоказний виступ за його ж високими стандартами. І все більше і більше людей, які подивилися повтор по телевізору, приходять до такої думки».

  • Через ушкодження Тайсона у поєдинку з Нганну довелося перенести бій з Усиком на лютий 2024 року.
  • Дана зустріч пройде у столиці Саудівської Аравії – Ер-Ріяді.