Українські боксери завоювали три золота на міжнародному турнірі: всього в нашу країну їдуть дев’ять медалей

328
Українські боксери завоювали дев’ять нагород на міжнародному турнірі з боксу серед юніорів, юніорок та молоді, що проходив у місті Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Українці виграли дев’ять нагород на міжнародному турнірі з боксу серед юніорів, юніорок та молоді, що проходив у Сараєво (Боснія і Герцеговина). Зокрема вдалося здобути три медалі найвищого ґатунку.

• Переможцями у своїх вагових категоріях стали Таїсія Покусай (до 52 кг), Олександр Цимбал (до 57 кг), Гліб Іванчук (до 70 кг).
  • Срібні медалі вибороли Аліса Гроха (до 50 кг) і Софія Новікова (до 66 кг).
  • Бронзовими медалістами стали Анастасія Галенко (до 70 кг), Валерія Рудакова (до 57 кг), Каміла Демська (до 57 кг), Марк Кармазін (до 63 кг).

Зазначимо, що останнім великим турніром для юніорських чоловічих та жіночих збірних України з боксу був міжнародний турнір Scorpion Cup, що проходив у польському місті Щецин в травні;

Наші спортсмени змогли завоювати там 27 нагород.