«Це слабко, навіть дуже слабко»: тренер збірної України з боксу підвів підсумки кваліфікації на Олімпіаду

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
593
0 голосів
«Це слабко, навіть дуже слабко»: тренер збірної України з боксу підвів підсумки кваліфікації на Олімпіаду
Дмитро Сосновський. Фото: Google
Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський оцінив результати команди у кваліфікації на Олімпійські Ігри 2024 року, що пройдуть у Парижі.

У межах Європейських ігор, що проходили у Польщі, Україна здобула лише одну олімпійську ліцензію з боксу. Олександр Хижняк виграв «золото» у категорії до 80 кілограмів та виборов путівку у Париж-2024.

За наступні олімпійські ліцензії збірна України змагатиметься на кваліфікаційних турнірах у 2024 році. Склад команди на ці змагання формуватиме головний тренер «синьо-жовтих» Дмитро Сосновський, який і підвів підсумки відбору на Олімпіаду:

«На чемпіонаті України, який пройде у Львові, наше завдання переглянути боксерів та зібрати потужну збірну. Можливо у якійсь вазі зміниться лідер. Я не дуже задоволений, адже станом на зараз, із семи вагових категорій ми завоювали лише одну ліцензію на Олімпійські ігри. Я розраховував хоча б на дві-три. Для українського боксу – це слабко, навіть дуже слабко.

Коли я залишив посаду головного тренера збірної у 2018 році, команда була найсильнішою в Європі та однією з найсильніших у світі. А зараз команди практично немає. У кожній з 13 вагових категорій у нас мають бути бойові одиниці, наразі ми назбираємо чотири або п'ять», – заявив Сосновський в коментарі для Суспільне Спорт.

  • Кваліфікаційні турніри на Олімпіаду-2024 з боксу відбудуться з 29 лютого по 12 березня в Італії та з 23 травня по 3 червня в Таїланді.
  • На попередній Олімпіаді у Токіо срібним призером змагань став Олександр Хижняк.