Захарєєв тріумфував на престижному турнірі: результати чоловічої та жіночої збірних

74
Юрій Захарєєв. Фото: Google
Національні чоловіча та жіноча збірні України з боксу яскраво виступили на престижних міжнародних змаганнях. Юрій Захарєєв став одним з тих, хто здобув золото.

Юрій Захарєєв став найкращим боксером, а інші бійці чоловічої збірної України якісно виступили на турнірі у місті Яси (Румунія), де посіли друге загальнокомандне місце.

Які нагороди вибороли наші чоловіки

• Золото: Юрій Захарєєв (71 кг), Джамал Кулієв (75 кг), Ашот Кочарян (86 кг)
  • Срібло: Нікон Напрасніков (48 кг), Владислав Стась (57 кг), Максим Власюк (60 кг), Данило Заморило (63,5 кг), Матвій Ражба (80 кг), Василь Ткачук (+92 кг)
  • Бронза: Максим Рудик (54 кг), Дмитро Колісніченко (54 кг), Денис Роздольський (57 кг), Данило Лозан (67 кг)

Жіноча національна команда України зуміла навіть перевершити досягнення чоловіків та посіла перше загальнокомандне місце на турнірі в Глівіце (Польща).

Які нагороди вибороли наші жінки

• Золото: Дар'я-Ольга Гутаріна (52 кг), Наталія Мерінова (66 кг), Ірина Луцак (81 кг)
  • Срібло: Софія Турбініна (48 кг), Каріне Айрапетян (81 кг)
  • Бронза: Ярослава Маринчук (50 кг), Ангеліна Лахно (57 кг), Тетяна Довгаль (60 кг), Анастасія Саранюк (70 кг), Раїса Піскун (75 кг)

Нагадаємо, що Захарєєв став першим боксером в історії, який виграв молодіжний та дорослий чемпіонат світу за один рік.

• У 19 років українець завоював золоту медаль у ваговій категорії до 71 кг ставши наймолодшим чемпіоном світу з боксу в історії нашої країни.
  • Раніше рекорд належав 21-річному Василю Ломаченко, який переміг на світовій першості 2009-му році.