Бій-реванш між Усиком та Ф'юрі: колишній чемпіон світу розповів, що мусить змінити британець, аби виграти

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
191
0 голосів
Бій-реванш між Усиком та Ф'юрі: колишній чемпіон світу розповів, що мусить змінити британець, аби виграти
Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі. Фото: Google
Колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Шейн Мослі поділився думками щодо бою-реваншу між абсолютним чемпіоном у надважкій вазі Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі.

Олександр Усик (22-0, 14 КО) 18 травня переміг Тайсона Ф'юрі (34-1-1, 24 КО) у поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі. Долю двобою вирішило роздільне рішення суддів.

Бій-реванш між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі відбудеться 21 грудня 2024 року.

Колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Шейн Мослі  розповів, хто виграє у другому поєдинку боксерів:

«Я чекав перемоги Усика у першому бою. Я вірив, що він зробить те, що зробив – буде багато рухатися, буде швидким і складним суперником для Тайсона, у якого немає аж такого потужного удару за мірками хевівейту. Я думаю, що в реванші станеться те ж саме, якщо Тайсон нічого не змінить.

Якщо він вийде на бій з тією самою ментальністю, то Усик знову переможе. Але якщо Ф'юрі змінить свою ментальність і деякі речі, то, можливо, він і переможе», – заявив Мослі в коментарі для Sugar Shane's.

  • Зазначимо, що Олександр Усик став першим з 1999-го року боксером після Леннокса Льюїса, який отримав звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
  • Українець також повторив успіх Евандера Холіфілда, який був абсолютним чемпіоном світу у крузервейті та хевівейті.