Український боксер став батьком: спортсмен поділився милим фото із пологового будинку

297
Юрій Захарєєв та його дружина Тетяна. Фото: Google
Боксер збірної України та чемпіон світу серед любителів Юрій Захарєєв став батьком. Спортсмен поділився радісною звісткою у соціальних мережах.

Український боксер Юрій Захарєєв повідомив у соціальних мережах, що його дружина Тетяна народила хлопчика.

«Дякую тобі велике, моя люба, за нашого янголятка. Люблю тебе. Наш синочок, наш довгоочікуваний. Народився в день свого янгола», – написав боксер.

• Захарєєв став першим боксером в історії, який виграв молодіжний та дорослий чемпіонат світу за один рік. У 19 років українець завоював золоту медаль у ваговій категорії до 71 кг ставши наймолодшим чемпіоном світу з боксу в історії нашої країни.
  • Раніше рекорд належав 21-річному Василю Ломаченко, який переміг на світовій першості 2009-му році.
  • Також боксер потрапив до складу національної збірної України на світовий кваліфікаційний турнір до Олімпійських ігор-2024, які влітку пройдуть у Парижі.
  • На турнірі в Таїланді нашу країну представлять 12 спортсменів. Змагання триватимуть з 23 травня по 2 червня.