Промоутер Ф’юрі розказав, як пройде його бій з Усиком: названо найцікавіший момент і головну проблему українця

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
911
3 голоси
Промоутер Ф’юрі розказав, як пройде його бій з Усиком: названо найцікавіший момент і головну проблему українця
Тайсон Ф'юрі та Олександр Усик. Фото: Reuters
Промоутер Тайсона Ф’юрі – Френк Воррен – поділився очікуваннями від бою свого клієнта проти Олександра Усика за звання абсолюта у хевівейті.

Френк Воррен, який є промоутером Тайсона Ф’юрі (34-0-1, 24 КО), висловився напередодні матчу свого підопічного проти Олександра Усика (21-0, 14 КО).

Спеціаліст віддав належне українцю.

«Я думаю, що він налаштувався на потрібний лад. Я думаю, що він дійсно добре налаштований на ці бої. Послухайте, Усик – міцний хлопець. Він непереможний як професіонал, і у нього була бездоганна аматорська та професійна кар'єра».

Воррен вважає, що Усика неможливо вивести з емоційної рівноваги.

«Я не думаю, що ви доберетеся до нього з іграми розуму. Я не думаю, що він настільки тупий, щоб повестися на все це. Він зрілий чоловік».

Він пояснив, як потрібно буде діяти британцю, аби виграти цей матч.

«Коли пролунає перший гонг, цей бій буде про те, хто контролює бій і хто нав'язує себе. Це те, що Тайсону доведеться робити. Він повинен буде нав'язати себе. Я думаю, що він здатен на це, і мені хочеться думати, що це буде як у другому бою з Деонтеєм Вайлдером. Ось як я хотів би, щоб все склалося».

Воррен підкреслив, що перевага Ф’юрі в антропометрії може зіграти ключову роль.

«Його велика перевага – це його розмах рук. Вони обидва мають хороші боксерські мізки, але я думаю, що у [Ф'юрі] дуже довгий розмах. При цьому, Усик потрапляв в зону досяжності Ентоні Джошуа. Чи зможе він дістатися до Тайсона? Це буде цікаво», – наводить його слова Boxing Scene.

  • Зазначимо, що розмах рук українця складає 198 см, а британця – 2,16 м;
  • Двобій чемпіона WBA, WBO та IBF Усика проти володаря титулу WBС Ф’юрі пройде 18 травня.