Шалена погроза Тайсону: американський блогер зробив шокуючу заяву на адресу легенди боксу

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
70
1 голос
Шалена погроза Тайсону: американський блогер зробив шокуючу заяву на адресу легенди боксу
Майк Тайсон і Джейк Пол. Фото: Google
Відомий американський відеблогер та боксер Джейк Пол висловив серйозну погрозу на адресу легендарного бійця Майка Тайсона, натякнувши на його бій з Евандером Холфілдом.

Джейк Пол починає підігрівати інтерес вболівальників до власного поєдинку з легендарним Майком Тайсоном. Для цього блогер вибрав тактику, яку постійно використовує Тайсон Ф’юрі, а саме образи та погрози на адресу суперника.

Пол записав відео, у якому погрожує Тайсону відкусити вухо, натякаючи на минуле легенди. 

«Майкі, Майкі! Твої руки не зможуть вразити те, що не бачать твої очі! Майкі, я відкушу тобі вухо», – сказав блогер.

Нагадаємо, що один з найвідоміших своїх поєдинків Майк провів проти Евандера Холіфілда. Спочатку він поступився, а у другому бою виник справжній скандал – Тайсон відкусив шматок вуха своєму супернику. 

  • Бій між Тайсоном і Полом запланований на 20 липня цього року. Раніше була інформація, що поєдинок може отримати статус офіційного. На даний момент Майку 57 років. Джейку зараз 27 років.
  • На початку березня Джейк нокаутував у першому раунді професійного боксера Раяна Бурленда. Для нього це дев'ята перемога та шостий достроковий тріумф. Єдиний поєдинок він програв Томмі Ф'юрі.
  • Майк крайній професійний бій провів у червні 2005 року, програвши Кевіну Макбрайду. У 2020 році він повернувся заради виставкової битви з Роєм Джонсом. У тому поєдинку не вдалося визначити найсильнішого.