Олімпійську чемпіонку не взяли на літній чемпіонат світу з біатлону: тренер збірної України пояснив це рішення

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
887
0 голосів
Олімпійську чемпіонку не взяли на літній чемпіонат світу з біатлону: тренер збірної України пояснив це рішення
Олена Білосюк. Фото: Google
Збірна України визначилася зі складом на літній чемпіонат світу з біатлону. Серед головних несподіванок була відсутність Олени Білосюк – тренер пояснив це рішення.

Збірна України визначилася зі складом на літній чемпіонат світу з біатлону – до нього потрапили 25 спортсменів, десять з яких є представницями дорослої та юніорської жіночої команд.

Головною несподіванкою стала відсутність Олени Білосюк. Ще у квітні, після оголошення новим старшим тренером жіночої збірної Миколи Зоца, українка не потрапила до складу команди і мусила проводити підготовку з чоловічою командою списку Б.

«На літній чемпіонат світу зазвичай їдуть ті представниці... Це не те, що ми когось виключили, просто хто краще готовий на цей момент. У нас було дві контрольних гонки у Сянках, за якими ми відібрали шість найкраще готових спортсменок. Олена Білосюк залишається у збірній, там більш розширений склад, 12 людей.

У нас є вектор на омолодження команди. Спортсменки, які більш досвідчені і хочуть бути в команді, вони мають бути кращими. Якщо вони мають рівні результати з більш молодими спортсменками, то перевагу будемо віддавати більш молодим», – заявив старший тренер жіночої збірної України з біатлону Микола Зоц в коментарі сайту Суспільне Спорт.

  • Літній чемпіонат світу у Брезно-Осрблі пройде з 24 до 27 серпня.
  • Олена Білосюк є учасницею «золотої» жіночої естафети збірної України на Іграх у Сочі в 2014 році.
  • Українська біатлоністка здобула шість медалей на чемпіонатах світу з біатлону.
X