«Ми можемо доносити правдиву інформацію»: Підручний подякував організаторам фестивалю Blink за запрошення

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
474
0 голосів
«Ми можемо доносити правдиву інформацію»: Підручний подякував організаторам фестивалю Blink за запрошення
Дмитро Підручний. Фото: EPA-EFE
Біатлоніст збірної України Дмитро Підручний використав норвезький літній фестиваль Blink як можливість розповісти світу про війну в Україні, а іноземні атлети підтримали українську команду.

В заключному етапі літнього фестивалю Blink, що пройшов 4-5 серпня в Норвегії, а саме в мас-старті, український біатлоніст Дмитро Підручний посів десяте місце у чвертьфіналі та не зумів пройти до наступної стадії.

Втім, наш спортсмен з користю провів час у Скандинавії, розмовляючи з іншими атлетами. Очевидно, що більше уваги було прикуто до війни в Україні, про що розповів сам Підручний:

«5 серпня мене запросили у VIP-палатку на зустріч зі всіма спонсорами, було таке інтерв’ю-спілкування. Ставили багато різних питань. В основному вони були про війну, про те, наскільки зараз важливий для нашої країни спорт. Адже ми, спортсмени, можемо доносити правдиву інформацію світові». 

Біатлоніст зазначив, що його слова важливі, адже він сам є свідком цієї війни:

«Зараз і я доношу до різних спортсменів, до тих же організаторів фестивалю правду про те, що відбувається в Україні. Чудово поспілкувалися. Їм було дуже цікаво почути все з перш вуст. Також багато ми спілкувалися й з іншими спортсменами». 

Наостанок в інтерв’ю порталу biathlon.com.ua Підручний розповів про те, з ким саме він спілкувався:

«Один тиждень провели з німецькою чоловічою командою. Неодноразово говорили з ними. І дуже приємно, що всі розуміють нашу ситуацію і підтримують нас. Дуже класно, що організатори Blink запросили нас сюди і допомогли».

  • Перший етап Кубка світу з біатлону сезону 2023/2024 пройде з 25 листопада по 3 грудня 2023 року в шведському Естерсунді.
  • Окрім Підручного, на цьому фестивалі виступав Віталій Мандзій, який посів четверте місце у фіналі суперспринту серед юніорів.
X