Юніорський Кубок IBU в Якушице: український біатлоніст зупинився за крок від медалі

Євген Чепур Євген Чепур
289
0 голосів
Юніорський Кубок IBU в Якушице: український біатлоніст зупинився за крок від медалі
Степан Кінаш. Фото: Вiathlon.com.ua
У польському Якушице стартували змагання третього етапу в сезоні юніорського Кубка IBU з біатлону, у якому сім українців зуміли фінішувати у топ-75, а Степан Кінаш став четвертим.

Українські біатлоністи вступили у боротьбу на третьому етапі юніорського Кубка IBU.

Хто представляв Україну

  • Степан Кінаш 
  • Богдан Борковський 
  • Сергій Супрун 
  • Іван Стеблина
  • Микола Грущак 
  • Данило Большой 
  • Андрій Мороз

Як виступили українці

  • Супрун вибув з боротьби за нагороди після п'яти промахів на вогневих рубежах –33-тє місце.
  • Кінаш закрив 19 з 20 мішеней та фінішував четвертим.
  • Борковський невдало провів обидва вогневих рубежі лежачи – припустився трьох промахів на кожному – та посів 24-те місце.
  • У дебютній гонці юніорського Кубка IBU 53-тє місце з п'ятьма хибами посів Стеблина.
  • Мороз у дебютному старті на міжнародному рівні припустився десяти промахів на вогневих рубежах та фінішував із 74-м часом у гонці.
  • Грущак став 62-м, а Большой завершив змагання на 68-й позиції.

Юніорський Кубок IBU. Якушице — чоловічий спринт

  • 1. Беньямін Менц (Німеччина, 0+0+0+1) 51:20.5 хвилини
  • 2. Франц Шасер (Німеччина, 0+1+0+1) +29.5
  • 3. Лукас Гаслінгер (Австрія, 0+0+1+0) +44.5
  • ...
  • 4. Степан Кінаш (Україна, 0+0+1+0) +1:07.8
  • 24. Богдан Борковський (Україна, 3+0+3+1) +4:59.4
  • 33. Сергій Супрун (Україна, 2+0+1+2) +6:25.3
  • 53. Іван Стеблина (Україна, 3+2+0+0) +9:43.0
  • 62. Микола Грущак (Україна, 2+2+2+0) +10:59.3
  • 68. Данило Большой (Україна, 1+3+1+2) +11:53.4
  • 74. Андрій Мороз (Україна, 2+3+2+3) +14:02.7

Юніорський Кубок IBU 2023/24: найкращі результати українців

  • 3-тє місце – Владислав Чихарь (Поклюка, індивідуальна гонка)
  • 4-те місце – Степан Кінаш (Якушице, індивідуальна гонка)
  • 5-те місце – Степан Кінаш (Поклюка, спринт)
  • 6-те місце – Олена Городна (Ріднау, спринт)
  • 6-те місце – Олександра Меркушина (Поклюка, індивідуальна гонка)