«Старався зробити усе можливе від себе на трасі»: Підручний розповів про виступ у класичній змішаній естафеті

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
805
0 голосів
«Старався зробити усе можливе від себе на трасі»: Підручний розповів про виступ у класичній змішаній естафеті
Дмитро Підручний, фото: Google
Український біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував виступ у класичній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи в словацькому Брезно-Осрблі.

Підручний розповів про свій виступ у класичній змішаній естафеті. Дмитро пішов на штрафне коло, використавши п'ять додаткових патронів при стрільбі. В естафеті Україна стала дев'ятою. 

«Ходом почував себе досить непогано. Намагався з перших метрів наздоганяти, тому що розумів, що дистанція коротка й треба працювати відразу на максимум. Старався зробити усе можливе від себе на трасі.

Певною мірою цьому результату є об’єктивні причини. Зараз будемо готуватися до чемпіонату світу. Звичайно, що за тиждень важко щось змінити. Траса була значно на кращому рівні, аніж в суботу. Організатори постаралися, підготували її добре», – сказав Підручний в коментарі для Суспільне.

  • На чемпіонаті Європи 2024 року Підручний провів три старти: посів 20-те місце у спринті, став цьомим у персьюті та фінішував з командою дев'ятим у змішаній естафеті.
  • Через травму руки Підручний розпочав сезон 2023/24 на Кубку світу з біатлону з другого етапу, пропустивши перші гонки в Естерсунді.
  • Найкращий результат Підручного в особистих гонках нинішнього сезону Кубка світу – 19-те місце у персьюті Гохфільцена (відіграв 33 позиції).