Україна використала 12 додаткових патронів: результати змішаної естафети на етапі Кубку світу з біатлону

392
Біатлон. Фото: Google
У італійському Антгольці пройшла класична змішана естафета в рамках шостого етапу Кубку світу з біатлону сезону 2023/24 – Україна фінішувала на дев'ятому місці.

У італійському Антгольці завершилася класична змішана естафета в рамках Кубку світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли чотири біатлоністи: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Денис Насико та Дмитро Підручний.

Переможцем гонки стала збірна Новергії, а Італія та Швеція посіли друге та третє місце відповідно.

Зазначимо, що одразу 11 збірних не дісталися фінішу – їх зняли як колових.

12. Бельгія (0+11) +5:12.0

Завтра, 21 січня, відбудуться два масстарти – чоловічий (13:30) та жіночий (15:45).

Нагадаємо, що сьогодні також відбулася одиночна змішана естафета, де Україна фінішувала на 10-му місці.