Джима у топ-15: результати спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдингу – які місця зайняли українки

675
Юлія Джума. Фото: Google
Сьогодні, 12 січня, у німецькому Рупольдингу продовжився п'ятий етап Кубка світу з біатлону та відбувся жіночий спринт. Українка Юлія Джима потрапила до топ-15.

У п'ятницю, 12 січня, відбувся перший особистий старт у межах Кубку світу. Ним став жіночий спринт.

Україну представляли:

• Юлія Джима
  • Любов Кип'яченкова
  • Олена Городна
  • Надія Бєлкін

Як виступили наші дівчата

• Юлія Джима не зуміла нав'язати боротьбу фавориткам гонки і фінішувала на 13-й позиції, що стало її найкращим особистим результатом у сезоні.
  • Любов Кип'яченкова показала найгіршу стрільбу серед українок, припустившись трьох хиб та зайняла 68-ме місце.
  • Олена Городна заробила два штрафні кол – 83-й щабель у заліку.
  • Надія Бєлкіна після двох хиб на «лежці» чисто відстріляла на другому вогневому рубежі, але вище 70-го місце не піднялася.

Хто виграв жіночий спринт

Переможницею гонки стала норвежка Інгрід Тандреволл. Другою фінішувала шведка Мона Брорссон, а замкнула топ-3 італійка Ліза Віттоцці.