Україна провалила чоловічу естафету на Кубку світу з біатлону: яке місце зайняли наші спортсмени

332
Денис Насико. Фото: Google
Чоловіча команда України провалила естафетну гонку на п’ятому етапі Кубку світу з біатлону. Наші співвітчизники фінішували на низькому для себе 18-му місці.

У німецькому Рупольдингу триває п'ятий етап Кубка світу з біатлону. У другий змагальний день відбулася чоловіча естафета, в якій Україна показала найгірший фініш за п'ять років.

На чоловічу естафетну гонку у німецькому Рупольдингу тренерський штаб збірної України з біатлону виставив наступний склад:

• Денис Насико
  • Артем Прима
  • Дмитро Підручний
  • Віталій Мандзин

Наша команда прийшла до фінішу лише на 18-й позиції, що є найгіршим результатом для збірної України за останні п’ять років.

Виграли естафетну гонку норвежці. Другими завершили перегони німці, а замкнули топ-3 італійці.

Як виступила Україна у чоловічій естафеті

• Артем Прима заробив коло штрафу (1+6 за підсумками двох вогневих рубежів), внаслідок чого українці опустилися на останнє 23-те місце.
  • Дмитро Підручний зміг відіграти одну позицію — у Болгарії. Однак відставання України ще зросло майже на хвилину — до 2:47 хвилин.
  • Денис Насико підняв команду на 19-те місце, випередивши Естонію, Польщу та Республіку Корею. Водночас відставання від першого місця зросло до 3:20 хвилин.
  • Віталій Мандзин обійшов румунського біатлоніста, піднявши команду на 18-те місце. А перед «стійкою» підняв нашу збірну на 17-ту позицію, але на фініші Україна все ж фінішувала 18-ю.

• 18. Україна (2+11) +4:44.5

Відзначимо, що найкращий результат сезону Україна показала на етапі у Гохфільцені — п'яте місце.