Квартет українців виступив на гонці переслідування Кубка світу: які місця посіли всі біатлоністи збірної

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
494
Антон Дудченко. Фото: Getty Images
Лише Артем Прима з усього українського квартету в чоловічому персьюті Обергофу не зумів потрапити до залікової зони, а Антон Дудченко, попри нуль промахів на чотирьох рубежах, опинився поза топ-30.

6 січня відбулася гонка переслідування в рамках етапу Кубка світу в німецькому Обергофі. Україну в персьюті представляло четверо біатлоністів.

Першим з українців на дистанцію вийшов Віталій Мандзин, який на першому ж вогневому рубежі припустився двох хиб. Загалом ж на чотирьох стрільбах він не влучив у чотири мішені та опинився на 39 місці – за два кроки від непотрапляння до залікової зони.

Серед українців гарно себе показав Антон Дудченко, який єдиним серед своїх співвітчизників закрив усі чотири рубежі без промахів. Втім, він дещо програв ходом, і в підсумку опинився за топ-30.

Також вище за стартову позицію змогли фінішувати Дмитро Підручний та Артем Прима. Лідер збірної, який починав гонку з 34-им номером, зумів покращити свої позиції та фінішувати на 31 місці.

Біатлон. Кубок світу. Четвертий етап (Обергоф, Німеччина). Гонка переслідування.