Не повторили успіх юніорів: українки залишились без медалей у спринті на ЧС з літнього біатлону

411
Туулі Томінґас. Фото: Google
Лідерка збірної України Юлія Джима у спринтерській гонці фінішувала лише на 13-му місці. Найкращий результат серед наших дівчат показала Христина Дмитренко.

Після тріумфу українських юніорів у спринтерській гонці на Чемпіонаті світу з літнього біатлону, на змагальну трасу в словацькому  Брезно-Осрблі вийшли наші жінки. Але, повторити успіх хлопців не змогли. Нажаль.

За місцями у фінішному протоколі українки також розмістилися далеко за межами призової трійки і неподалік одна одної: Христина Дмитренко посіла підсумкове 12 місце, Юлія Джима та Анна Кривонос розділили між собою 13-ту сходинку, Анастасія Меркушина – 22-го, а поряд з нею, 23-ою, стала Дар'я Блашко. Любов Кип’яченкова задовільнилась аж 37-мим підсумкове місце.

А перемогу в спринті святкувала Туулі Томінґас з Естонії, яка до срібла в суперспринті ЛЧС тепер додала й звання чемпіонки.

Ліза Марія Шпарк з Німеччини стала другою. Чешка Тереза Вінкларкова посіла третє призове місце.