Підручний став сьомим за чистим часом персьюта: українець відіграв 33 позиції у гонці переслідування

360
Дмитро Підручний, фото: Google
9 грудня в австрійському Гохфільцені в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування.

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування на другому етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені.

Український біатлоніст Дмитро Підручний став сьомим за чистим часом персьюта. Підручний зумів прорватися з 52-го місця на 19-те, це найкращий результат у перегонах.

Ще один українець Антон Дудченко за чистим часом гонки переслідування показав 49-й результат.

Кубок світу з біатлону. Другий етап. Гонка переслідування.

1. Йоханнес-Тінгнес Бьо (Норвегія) – (1+0+0+0) 33:05,1

2. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) – (2+0+1+0) +22,6

3. Тар'єй Бьо (Норвегія) – (1+0+1+0) +28,4

...

19. Дмитро Підручний (Україна) – (0+0+1+1) +2:50,2

49. Антон Дудченко (Україна) – (1+1+2+0) +5:13,0

• У першій гонці після відновлення від травми Підручний гарно пройшов дистанцію, але на стрільбі припустився чотирьох промахів і фінішував далеко за топ-10.