«Морозна погода, дуже холодно»: Прима прокоментував свій провальний результат у спринті

492
Артем Прима. Фото: Google
2 грудня відбувся чоловічий спринт у рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в Естерсунді. Після гонки Артем Прима прокоментував свій результат.

У шведському Естерсунді відбулася перший чоловічий спринт Кубка світу з біатлону нинішнього сезону.

Артем Прима став одним із п'яти українських біатлоністів, що взяли участь у гонці. Спортсмен прокоментував своє 66-е місце у чоловічому спринті:

«Морозна погода, дуже холодно. Тут недалеко озеро – здається, що й усі -20 градусів. Що стосується ходу по дистанції – та можна було працювати. Так, був мороз, важко було дихати, холодне повітря заходило всередину. Але працювати можна було.

Може, і трішки швидше підійшов, відклав декілька пострілів, але -20 – це дуже багато для спринту. Взагалі по фінішу дивився – програш суттєвий», – розповів Артем Прима у коментарі для Суспільне Спорт.

• Українець дебютував на рівні Кубка світу в 2010 році. З того моменту провів 271 старт.
  • Найкращий результат у Кубку світу Артем Прима встановив у 2014 році, коли посів п'яте місце в спринті в німецькому Обергофі.
  • Завтра, 3 грудня, відбудеться дві гонки: жіноча (15:00) та чоловіча (17:00) гонки-переслідування.