Завершився чемпіонат світу з літнього біатлону: Україна посіла перше місце у медальному заліку

2226
Дмитро Підручний. Фото: Google
Збірна України за підсумками виступів на чемпіонаті світу з літнього біатлону посіла перше місце у медальному заліку. Турнір проходив в естонському місті Отепяя.

Завершився чемпіонат світу з літнього біатлону, який проходив в естонському місті Отепяя. Змагання серед юніорів та дорослих тривали упродовж трьох днів 23-25 серпня.

Українські біатлоністи на літньому ЧС-2024 завоювали шість медалей (три золоті, дві срібні та одну бронзову), що дозволило посісти перше місце у медальному заліку:

• Дмитро Підручний: «золото» у чоловічому суперспринті
  • Віталій Мандзин: «золото» у чоловічому спринті серед юніорів
  • Віталій Мандзин: «золото» у чоловічій гонці переслідування серед юніорів
  • Артем Тищенко: «срібло» у чоловічому суперспринті
  • Вікторія Хвостенко: «срібло» у жіночому спринті серед юніорів
  • Олена Городна: «бронза» у жіночому спринті серед юніорів

Зазначимо, що у топ-3 медального заліку також потрапили збірні Латвії та Чехії.

П'ятірка найкращих країн за підсумками чемпіонату світу виглядає наступним чином:

1. Україна: 8 медалей (3 «золота» + 2 «срібла» + 1 «бронза»)
  2. Чехія: 8 (3 + 1 + 4)
  3. Болгарія: 4 (3 + 1 + 0)
  4. Латвія: 2 (1 + 1 + 0)
  5. Словаччина: 2 (1 + 1 + 0)

Нагадаємо, що офіційний старт зимового сезону запланований на 28 листопада, коли у шведському Ідре розпочнеться перший етап Кубка IBU, а вже 30 листопада у фінському Контіолахті розіграють перші нагороди Кубку Світу 2024/25.