Повторили результат спринту: українські біатлоністи пробігли гонку переслідування у чемпіонаті країни

917
Дмитро Підручний. Фото: biathlon.com.ua
У неділю, 24 березня, відбулася чоловіча гонка переслідування у рамках чемпіонату України з біатлону. Переможцем даного змагання став Дмитро Підручний.

Завершилася гонка переслідування на чемпіонаті України з біатлону, переможцем якої став Дмитро Підручний.

6. Богдан Цимбал (0+0+3+1) +4:29,9.

Цікаво, що трійка призерів у порівнянні із чоловічим спринтом не змінилася. Переможцем стартових перегонів турніру також став Підручний, а друге та третє місця забрали відповідно Тищенко та Дудченко.

24 березня також відбудеться гонка переслідування на десять кілометрів серед жінок. Змагання триватимуть до 27 березня.