Джима здійснила стрибок на 11 позицій: єдина українка пробігла гонку переслідування Кубка світу в США

1166
6 голосів
Юлія Джима. Фото: Getty Images
Українська біатлоністка Юлія Джима посіла 22-е місце у гонці переслідування в рамках кінцевого змагального дня на етапі Кубка світу у Солджер-Голлоу (США).

Біатлоністка Юлія Джима фінішувала 22-ю у гонці переслідування кінцевого змагального дня етапу Кубка світу в Солджер-Голлоу.

До змагання також кваліфікувалася Христина Дмитренко, яка не вийшла на старт персьюту.

• З 17-м часом на першому колі Джима, яка за результатами спринту стартувала 33-ю, поверталася на дистанцію вже 27-ю після першої чистої стрільби.
  • На другій «лежці» українка також закрила всі п'ять мішеней – 24-те місце;
  • Ще на шість позицій Джима здійнялася після першої стійки – поверталася на дистанцію вже 17-ю;
  • Першої хиби Джима припустилася на останньому, четвертому вогневому рубежі. Після кола штрафу вона виходила на кінцеве коло 22-ю і зберегла цю позицію на фініші.

• DNS Христина Дмитренко (Україна).

Зазначимо, що програму етапу в Солджер-Голлоу закриватиме чоловічий персьют, що стартує 10 березня о 19:50 за Києвом.

До фінішу сезону на Кубку світу розіграють ще один жіночий персьют – на кінцевому етапі в Кенморі (Канада).