Провал українців у чоловічому спринті: результати гонки в рамках етапу Кубку світу у Солджер Голлоу

597
Артем Прима. Фото: Google
У американському Солджер Голлоу пройшов чоловічий спринт в рамках етапу Кубку світу з біатлону. Серед українців найкращий результат показав Артем Прима – 39-е місце.

У американському Солджер Голлоу завершився чоловічий спринт в рамках етапу Кубку світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли п'ятеро біатлоністів: Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин, Тарас Лесюк і Антон Дудченко.

Переможцем гонки став француз Ерік Перро, який завдяки чистій роботі на вогневому рубежі випередив партнера по збірній Емільєна Жаклена.

Найкращий результат серед українських спортсменів показав Артем Прима, який фінішував на 39-му місці.