Тищенко виборов для України місце у топ-20: синьо-жовті завершили сезон Кубка IBU чоловічим масстартом-60

89
2 голоси
Артем Тищенко, фото: Biathlon.com
У суботу, 9 березня, українські спортсмени виступили у чоловічому масстарті-60 на етапі сезону Кубка IBU, що проходив в австрійському Обертілліасі.

Чоловіча збірна України з біатлону виступила у масстарті-60 на етапі сезону Кубка IBU в Обертілліасі.

У складі синьо-жовтих участь у змаганнях брали: Артем Тищенко, Роман Боровик, Денис Насико, Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко та Дмитро Грущак.

• Тищенко після другого рубежу з десятьма закритими мішенями вийшов на 17-те місце. Насико опустився на 28-му сходинку, Грущак з другим промахом – на 47-му.
  • Тищенко піднявся до топ-15 з третім «нулем» на стрільбі. У межах топ-30 продовжували йти Цимбал та Насико, на 30-те місце підтягнувся Боровик.
  • Перед кінцевим рубежем Тищенко опустився на 18-ту сходинку, але надолужив дві позиції з єдиною хибою на вирішальній «стійці». На дистанцію українець повертався 16-м.
  • На останньому колі Тищенко втратив дві позиції та фінішував 18-м. Боровик посів 26-ту позицію. Насико став 28-м, а Цимбал замкнув фінальні топ-30.
  • Попри вісім хиб, до залікової зони потрапив й Ткаленко на 38-й сходинці.