Українки провалили стрільбу: результати жіночого спринту на восьмому етапі Кубка світу

677
Анастасія Меркушина. Фото: Google
Українські біатлоністки прийняли участь у жіночому спринті на етапі Кубка з біатлону в американському Солджер Голлоу. Жодна з наших спортсменок не потрапила до топ-30.

У гонці з жіночого спринту Україна заявила п'ятьох біатлоністок, але на старт вийшли лише три. Ірина Петренко та Анна Кривонос не стартували з невідомих причин.

Як виступили українки

• У всіх наших співвітчизниць були проблеми з влучністю. Анастасія Меркушина допустила чотири хиби та фінішувала лише 64-ю.
  • Юлія Джима схибила двічі і завершила гонку найкраще серед українок – 33-я позиція.
  • Христина Дмитренко також допустила два промахи і завершила спринт на 55-му місці.

Хто виграв гонку

Перемогу в жіночому спринті здобула француженка Жюстін Бреза-Буше, яка завдяки кращій швидкості на дистанції випередила усіх суперниць, що не зробили жодного промаху.

Другу позицію виборола норвежка Інгрід Тандреволл, яка залишається лідеркою загального заліку Кубка свтіу, а замкнула топ-3 Лу Жанмонно з Франції.