Двом українкам пощастило більше: п’ять «синьо-жовтих» біатлоністок пробігли коротку «індивідуалку» Кубку IBU

12834
13 голосів
Юлія Городна, фото: з відкритих джерел
У четвер, 7 березня, українські біатлоністки виступили у короткій індивідуальній гонці в рамках восьмого етапу Кубку IBU-2023/24, що проходить в австрійському Обертілліаху.

Збірна України взяла участь у жіночій короткій індивідуальній гонці останнього восьмого етапу Кубку IBU з біатлону 2023/24 в Обертілліаху.

Він сильно-жовтих учать у змаганні брали: Надія Бєлкіна, Юлія Городна, Любов Кип'яченкова, Лілія Стеблина та Оксана Коваленко.

• Найкращий результат у складі України показала Бєлкіна. Вона припустилась чотирьох хиб у стрільбі та посіла 35-те місце;
  • Городна також не закрила чотири мішені та стала 36-ю, поступившись партнерці по збірній долями секунди;
  • Кип'яченкова припустилась шести хиб у стрільбі й посіла 43-те місце, 44-ю стала Стеблина, яка чотири рази заробляла 45 секунд штрафу.
  • Найменше промахів серед українок зробила Коваленко, яка не закрила три мішені, утім вона фінішувала лише 49-ю.

Біатлон. Кубок IBU з біатлону 2023/24. Обертілліах (Австрія). Коротка індивідуальна гонка – жінки

• 1. Ліза Шпарк (Німеччина, 0+0+0+0) 36:34.6 хвилини;