CША обійшли Україну на кілька балів: збірна дізналася місце у заліку змішаних естафет Кубка світу з біатлону

3938
3 голоси
Юлія Джима. Фото: Getty Images
Збірна України з біатлону посіла 12-ту сходинку у заліку змішаних індивідуальних та класичних естафет після етапу Кубку світу сезону 2023/24, що проходив у норвезькому Голменколлені.

Збірна України розташувалася на 12-й сходинці у заліку змішаних естафет після етапу Кубку світу-2023/24 у Голменколлені.

Лідером списку є норвежці, які за сезон незмінно фінішували з медалями всіх шести змішаних естафет. Вони взяли два «золота», три «срібла» й одну «бронзу».

Залік змішаних естафет Кубка світу-2023/24

• 1. Норвегія – 465 очок;
  • 2. Франція – 366;
  • 3. Швеція – 364;
  • ...;
  • 12. Україна – 177.

Зазначимо, що збірна США, яка посіла 11-те місце у списку, випередила Україну на п’ять балів.

Всі результати збірної України у змішаних естафетах Кубка світу-2023/24

Естерсунд:

• одиночна змішана естафета: 10-те місце (Артем Тищенко, Анастасія Меркушина);
  • класична змішана естафета: 8-ме місце (Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко, Христина Дмитренко).

Антгольц:

• одиночна змішана естафета: 10-те місце (Христина Дмитренко, Артем Тищенко);
  • класична змішана естафета: 9-те місце (Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Денис Насико, Дмитро Підручний).

Голменколлен:

• одиночна змішана естафета: 12-те місце (Христина Дмитренко, Дмитро Підручний);
  • класична змішана естафета: LAP (Ірина Петренко, Анна Кривонос, Артем Прима, Тарас Лесюк).

Кінцеві командні перегони Кубка світу 2023/24 – чоловіча й жіноча естафети – пройдуть у межах восьмого етапу в американському Солдьєр-Голлоу з 8 по 9 березня.