Україна фінішувала четвертою в одиночній змішаній естафеті на Кубку IBU: результати гонки в Обертілліаху

441
Артем Тищенко. Фото: Google
У австрійському Обертілліаху завершився сьомий етап Кубка IBU з біатлону. Програму заключного змагального дня закрила одиночна змішана естафета, за підсумками якої наша збірна фінішувала за одну позицію до п'ядесталу – четвертою.

Гонку у Обертілліаху українці розпочали під сьомим стартовим номером.

Як виступила Україна

• На старті естафети Юлія Городна використала чотири додаткові патрони і завершила перший етап на 11-му місці.
  • Артем Тищенко відпрацював свій стартовий відрізок лише з одним запасним патроном та зумів передав естафету на високому четвертому місці.
  • На третьому етапі гонки Городна знову відпрацювала стрільбу не найкращим чином, використавши  14 патронів. Тож, на заключну передачу естафети українка прийшла п'ятою.
  • Тищенко у фінальній стрільбі повторив свій попередній результат – один використаний додатковий патрон. І впідсумку фінішував на четвертому місці, що є найкращим результат України у змішаних естафетах на Кубку IBU 2023/24.

Перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії у складі Каролін Ердаль та Мартіна Невланда.

6. Швеція (1+9) +1:24.0
  • Наступний етап Кубка IBU з біатлону, який стане заключним, також відбудеться в Обертілліаху.
  • З 6 до 9 березня біатлоністи розіграють медалі в індивідуальних гонках, спринтах та масстартах-60.