Дмитренко показала найкращий результат України на чемпіонаті світу з біатлону: результати індивідуальної гонки

279
Христина Дмитренко. Фото: Google
У чеському Нове Место пройшла жіноча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону – Христина Дмитренко фінішувала на восьмому місці.

У чеському Нове Место завершилася жіноча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли четверо біатлоністок: Христина Дмитренко, Анастасія Меркушина, Анна Кривонос та Юлія Джима.

Чемпіонкою світу в індивідуальній гонці стала італійка Ліза Віттоцці, яка випередила німкеню Яніну Геттіх-Вальц та француженку Жюлію Сімон.

Найкращою серед українок стала Дмитренко, яка фінішувала восьмою, що стало найкращим результатом України в особистих гонках ЧС-2024.

Зазначимо, що попередній найкращий результат нинішніх змагань належав також Христині, яка фінішувала 12-ю у спринті.