Городна з особистим рекордом потрапила у топ-10: як виступили українки у спринті юніорського Євро з біатлону

230
Олена Городна. Фото: Вiathlon.com.ua
Жіноча збірна України з біатлону прийняла участь у змаганнях юніорського чемпіонату Європи-2024 у спринтерські гонці. Участь у старті взяли шість наших співвітчизниць.

В жіночій індивідуальній гонці в польському Якушице дві українки фінішували в топ-20, а одна з наших дівчат не зуміла завершити перегони.

Як виступили українки

• Олена Городна з одним промахом на кожному з вогневих рубежів стала четвертою найшвидшою біатлоністкою у гонці та фінішувала шостою, поставивши особистий рекорд.
  • Тетяна Тарасюк вдруге поспіль заїхала в топ-20 цьогорічного Євро — 16-те місце.
  • Ксенія Приходько та Олександра Меркушина посіли 22-ге та 24-те місця відповідно.
  • Ірина Шевченко припустилася двох промахів та фінішувала поза топ-50 у своїй дебютній гонці юніорського Євро.