«Волков на мене кричав та казав: «Ти що, збожеволів?!»: Медведенко згадав, як відмовляв зірковому «Лейкерс»

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1463
0 голосів
«Волков на мене кричав та казав: «Ти що, збожеволів?!»: Медведенко згадав, як відмовляв зірковому «Лейкерс»
Станіслав Медведенко. Фото: Google
Дворазовий чемпіон НБА у складі Лос-Анджелес «Лейкерс» Станіслав Медведенко пригадав, що на початку кар’єри в нього були й інші пропозиції від клубів з-за океану.

Станіслав Медведенко пригадав, як на початку своєї зіркової кар’єри ледь не відмовився від пропозиції одного з кращих клубів світу Лос-Анджелес «Лейкерс».

Переїхати до сонячної Каліфорнії його ледь не змусив інший легендарний український баскетболіст, олімпійський чемпіон Сеула 1988 року, почесний президент ФБУ Олександр Волков.  

«Чому «Лейкерс» дали мені контракт? Бо за мною ще ходили Фінікс і Даллас. Проте вони хотіли аби я приїхав до них в тренувальний табір, а з «Лейкерс» вийшло так, що ми грали Літню лігу в передмісті Лос-Анджелесу у Лонг-Біч, і вони мене запросили на тренування, я потренувався, вони зрозуміли, що я з себе представляю в технічному плані. І вони мені просто видали контракт.

Найсмішніше, що я відмовлявся від контракту з «Лейкерс». Пам’ятаю, ще як Волков на мене кричав, казав: «Ти, що, збожеволів? Тобі контракт виписують заради якого люди «ригають» все життя, а ти відмовляєшся!», – розповів Медведенко в інтерв’ю Xsport.

  • Станіслав Медведенко провів в НБА у майці Лос-Анджелес «Лейкерс» 263 поєдинки. 
  • Українець двічі разом з командою з Каліфорнії вигравав плей-оф НБА (2001, 2002).
  • Окрім Лос-Анджелес «Лейкерс» за океаном Медведенко також виступав за Атланту «Хокс».