Відіграли 15 очок за чверть: неймовірний камбек жіночої збірної U-16 у баскетболі

333
Жіноча збірна U-16. Фото: ФБУ
Жіноча збірна України U-16 здобула перемогу над Люксембургом з рахунком 53:51 в матчі останнього туру групового етапу чемпіонату Європи, здійснивши камбек в останній чверті.

Жіноча збірна України U-16 здобула перемогу над Люксембургом з рахунком 53:51 в матчі останнього туру групового етапу чемпіонату Європи.

Українки невдало увійшли у гру – перші вісім хвилин були програні нашою командою 2:18. Втім кінцівка першої чверті і початок другої повернули команду у гру – українки скоротили відставання до шести очок.

Друга половина десь стала повторенням першої – невдалий початок, лише чотири очки за дев'ять перших хвилин, програш -18 і знову героїчні дії – українки за перші три хвилини четвертої чверті набрали 11 очок і скоротили відставання до мінус шести.

Люксембург відповів двома поспіль влучними триочковими, але на емоціях українки продовжили скорочувати відставання і за 28 секунд до кінця вперше в матчі вийшли вперед 52:51 і втримали перемогу.

Набравши за три чверті 28 очок, Україна виграла четверту чверть 25:8 і вирвала перемогу в матчі, завдяки чому фінішувала третьою в групі.

Чемпіонат Європи U-16. Дівчата. Дивізіон В. Група D

Люксембург — Україна 51:53 (20:9, 10:12, 13:7, 8:25)

• Найкращою в складі збірної України в цій грі стала Дар'я Середницька, яка оформила дабл-дабл з 15 очок та 13 підбирань.
  • Далі збірну чекають матчі за 9-16 місця – в першому матчі 17 серпня українки зіграють проти Данії. Початок гри о 17:00.